Уманська пара зіграла безалкогольно-вегетаріанське весілля

15 февраля 2011 года, 13:11

Сукню нареченої замінили на сарі зі Шрі-Ланки, м'ясо - на голубці з морквою і «холодець» з спаржі та брокколі, а замість горілки пили коктейль з мятою та «тверезе» шампанське.

Негр - ведучий, реп – від уманської копії Майка Тайсона, наряд нареченої – зі Шрі-Ланки, а усе на столі – без м’яса та риби. Побралися вони, як наказали зірки і астролог – 13 лютого у неділю… Юрій Дробілко да Любов Заболотня колись зустрілись у нічному клубі… А весілля відсвяткували так, що не завдали шкоди жодній печінці та шлунку гостя. Єдина згадка про сало була в пісні, що співала теща брата нареченого. Весілля вдалось таким, що навіть бувалі ведучі говорили – стільки танців і сюрпризів вони ще не бачили… Тепер молодята готуються відкрити в Умані перший в історії міста «йога-центр» та поділитись вмінням бути веселими, здоровими та тверезими…

Більше двухсот гостей, серед яких відомі боксери, правоохоронці, працівники прокуратури та різноманітні представники творчості різних напрямків, залюбки наминали вегетаріанські страви, запиваючи… компотами, безалкогольними коктейлями з м’ятою та німецьким шампанським без вмісту спирту. Навіть пізно увечері, коли на звичайних весіллях танцюють в’яло, а деякі гості уже дрімають в салаті, тут вечірка тільки починалась… Закінчилось свято далеко за північ, коли у ведучого діджея Джексона скічились сили та конкурси, а в караоке не залишилось жодної невиспіваної пісні.
Юрій Дробілко, бізнесмен і співвласник найбільш престижного в Умані нічного клубу «Іксія», до цього літа жив звичайним життям – час від часу хворів, час від часу як будь-який нормальний чоловік їв м’ясо та споживав алкоголь. Але точку в цьому поставив… тренінг для керівників… На двотижневому тренінгу познайомився із доктором Валерієм Сінєльніковим. – згадую Юрій. – До цього я цікавився його книгами. Але особиста зустріч змінила все. Два тижні вегетаріанської дієти, сніданок в 7, обід в 12, позитивний настрій і як результат – коли повернувся Люба сказала – ти так посвіжів, аж «посвітлішав». Друзі і рідні спокійно прийняли звістку від Юрія про перехід на «безалкогольно-вегетаріанську» сторону життя. В підтримку Люба теж перейшла на фрукти-овочі. Уже за кілька місяців йоги і такої дієти сталися зміни – Юрій перетворився із «сови» на «жаворонка» й позбувся хронічної хвороби – двічі на рік було запалення середнього вуха й боліла голова. Відчувати став настільки легко, наче камень з плечей зняв. – розповідає він. – раніше зранку було важко прокинутись, тепер піднімаюсь о 5 годині. Відчуваю себе супер і навіть наприкінці дня, коли раніше був страшено стомлений, зараз залишається запас сил. Це справді класно.
Коли ж молодята вирішили побратись, то і зустріти це свято вирішили незвичайно. Відпочиваючи на Шрі-Ланці вони придбали весільні наряди. І вирішили – весілля має принести гостям не тільки радість, а й здоров’я. Тим більше, що зараз вони переконані: алкоголь – це отрута. А людям принесеш, те від людей і отримаєш. Щоб не труїти друзів та близьких і вирішили – треба дарувати радість та тверезість.
Мальчішнік відсвяткували… у спортзалі. А наречену відправили вимкнути в квартирі кондиціонер… де її чекали подружки й влаштували «дівичник» - Спочатку ми з хлопцями влаштували волейбол. – розповідає Юрій. - Потім поїхали у боулінг. Далі закінчили – в нічному клубі. Де їли деруни й пили безкалкогольне шампанське. Це супер. Тепер молодята облаштовують перший в Умані «йога-центр», де бажаючі зможуть прилучитись до іншого способу життя – безалкогольного, безм’ясного і вільного від хвороб життя.

Планують через рік відсвяткувати річницю теж у такому стилі – веселому і без важких наслідків на наступний ранок. Гуляй душа: навіть без горілки та м’яса Юрій та Любов Дробілко влаштували найвеселіше весілля
Що їли гості:
Холодець із овочами. Замість желатину – пектин.
Овочеві та фруктові салати.
Млинці з бринзою. Без яєць.
Млинці із фруктами.
На десерт. Деруни. Картопляні кульки. Всередині картопля, ззовні тісто. Крекери.
Рис, брокколі та спаржа.
Фрукти на будь-який смак.
Що пили?
Коктейль «Мохіто Водія» - з м’яти, сиропу та з енергетиком
«Блакитна Лагуна», тільки безалкогольна
Компот із сухофруктів.
Соки фреш – апельсиновий, яблучний.

«Вечірка» опитала найбільш активних учасників весілля, варто чи ні повторювати експеримен і частувати гостей здоровою їжею та випивкою Віктор Петриченко: я не помітив, що не було м’яса.Боксер із 12-річним стажем, тренер чемпіонів та любитель м’яса… не помітив його відсутність на столах. Ми сіли за стіл, смачно поїли і я був змушений десь о 7 вечора поїхати по справах. – розповідає Віктор. – до цього я засуджував весілля без м’яса, але коли зранку спитали як це, з подивом дізнався – в Юри на весіллі м’ясного не було. Дивно, їв млинці, стіл був шикарним, все дуже смачне, поїв та гарно наївся… Думаю, це гарна традиція і її варто наслідувати.

Олександр Дробілко: Це класно, але не для мене Він культурист, художник, репер, схожий на Тайсона і говорить голосом Януковича. У свої 38 жме штангу вагою 160 кілограм і життя не уявляє без м’яса. Класне весілля !!! Нормально поїв, зранку набагато легше. – розповідає він. – але від м’яса не відмовлюсь, бо треба займатись, переносити важкі навантаження. Брав «на груди» 160 кілограм. Вважаю, що варто продовжити таку традицію.
Діджей Джексон: Такого веселого весілля я не бачив Єдиний негр на українському весіллі, що спочатку говорив російською, а наприкінці підспівував виконавиці пісні про українське сало, вражений від такої веселої і адекватної публіки. Це мабуть найцікавіше весілля, на якому я був ведучим. – розповідає він. – люди веселі, радісні, активні. Жартують, ніхто не хитається. Конкурс караоке, лотореї, діти поруч. Це дуже яскраве весілля і надзвичайно цікавий експеримент. Якщо мене запросять, залюбки ще проведу безалкогольне день народження чи весілля.
Сергій Троян: Задоволений весіллям та наслідками ! Головний свідок на весіллі із багатим досвідом (тричі був свідком) і товариш нареченого по житті, дуже вдоволений експериментом. Зовсім не жалкує що не пив. Особливо зранку наступного дня… Не пив абсолютно. Головний свідок - це не тільки відпочинок, це обов’язки. – розповідає він. – і не жалкую. Сьогодні зранку - тим більш. Абсолютно не відчув відсутності м’яса. Прийшов додому не обївшись і не напившись. В цьому плані набагато краще почував. Бачив як деякі взяли з собою пляшку, але через те що було смачно і весело, то не дістали її.

Газета "Вечірні Черкаси-Умань" Володимир Гамалиця
 Фото: Олександр Бистров

Выпуск 2017
17 мая 2017 года, 12:15
Любовь и КВН
13 февраля 2011 года, 14:19